This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Quick-Silver-155

Osoby, które kiedy ktokolwiek zetknęły się ze “story cards”, które stanowią nieodłączny element kolekcji Fashion Royalty, doskonale wiedzą, że postać Kyori Sato zdecydowanie nie jest uosobieniem wszelkich cnót. Tym niemniej pomimo swojego trudnego i konfliktowego charakteru wciąż ona pozostaje jedną z najbardziej lubianych lalek ze świata wykreowanego przez Jasona Wu. Kilka lat temu w ankiecie, którą umieszczono na jednym z większych forów lalczanych właśnie mold Kyori zajął pierwsze miejsce, jako ten który wzbudza najwięcej emocji i jest najbardziej interesujący. Oczywiście w pierwszej chwili ta popularność Kyori może wydać się zaskakująca – wszak linię Fashion Royalty tworzą takie ikony stylu i elegancji jak siostry Véronique i Vanessa Perrin, czy emanująca orientalnym czarem Isha. Ale życie pokazuje, że to właśnie te piękne, lecz zepsute kobiety zapadają na dłużej w pamięć. Jestem przekonana, że z rewelacyjnego filmu „The Brothers Grimm” każdy z nas pamięta przede wszystkim Królową Luster – Monicę Bellucci, a za prawdziwą bohaterkę „Alicji w Krainie Czarów” wiele osób uważa Królową Kier (zwłaszcza w doskonałych wykonaniach Mirandy Richardson oraz Heleny Bonham Carter).

Chociaż ja mimo wszystko nadal wolę jednak klasyczny mold Véronique, to Kyori jest moim faworytem numer dwa – oczywiście w moim przypadku o tej sympatii decydują azjatyckie rysy pani Sato.

Chociaż Kyori w wersji Quick Silver (2008/LE1200) nie jest brunetką, lecz platynową blondynką, i choć przecież wcale nie są moje klimaty, to zdecydowałam się mimo wszystko dołączyć tą lalkę do mojej kolekcji – zapewne dlatego, że  w tym wydaniu właśnie ten nietypowy dla Kyori kolor włosów daje tak niesamowity efekt.

Quick-Silver-060

Quick-Silver-046

Quick-Silver-021

Kiedy Kyori nadeszła oczywiście musiałam ją przebrać – metaliczne gorsety oraz szorty będące podstawą kolekcji Basic jakoś nie wzbudziły mojego zachwytu… Nie ukrywam, że także te długie ciała Fashion Royalty zdecydowanie mi się nie podobają – nawet biorąc po uwagę oczywistą umowność proporcji ciała u lalek kostiumowych te akurat wersje są absurdalnie długie i kompletnie nierzeczywiste. Pomimo to na szczęście udało mi się przebrać Quick Silver w mattelową kreację Winter Concert z 2002 roku, która choć była zdecydowanie zbyt obszerna i za długa dla Barbie, to na długie ciałko FR pasowała idealnie.

Quick-Silver-218

Quick-Silver-096

Kyori Sato w tej wersji jest nie tyle podła, co raczej wyniosła i zdystansowana – aż czuć bijącą z niej pogardę dla wszystkiego, co bezpośrednio nie dotyczy wyłącznie niej samej. Na potrzeby tych zdjęć uzupełniłam ten zestaw koroną, którą kupiłam w sklepiku muzealnym podczas zwiedzania Burg Hohenzollern.

Quick-Silver-166

Quick-Silver-114

Quick-Silver-087

Quick-Silver-080

Comments are closed.