Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KIT-8

Oczywiście łatwo się domyślić, dlaczego akurat Endless Evening Kit (2007/LE1000) znalazła się w mojej kolekcji. Choć jej syrenia kreacja zdecydowanie nie należy do tego rodzaju garderoby, który lubię, to posiadany przez tą edycję Kit zestaw raven hair – green eyes także tym razem przesadził o zakupie. Na szczęście kupowałam ją na wyprzedaży na spółkę z inną kolekcjonerką – podzieliłyśmy się po połowie: do mnie trafiła naga Kit, koleżance przypadła w udziale jej wieczorowa suknia.

Chociaż generalnie lubię młodzieżowy mold Kit na przestrzeni lat zdecydowałam się na zakup tylko tego jednego modelu. Początkowo podobała mi się jeszcze bardzo jej debiutancka wersja, jednak egzemplarz, który do mnie trafił niestety miał wyjątkowo niestarannie namalowane piegi – jak widać na tym zdjęciu były to raczej kreseczki, a nie kropeczki. Ponieważ w przypadku tego modelu to właśnie piegi stanowiły o atrakcyjności tej lalki, zdecydowałam się ją sprzedać i to właśnie przesadziło o tym, że ostatecznie to Endless Evening pozostała w mojej kolekcji na dłużej.

Jej mocny makijaż i długie, elegancko upięte kręcone włosy od początku definiowały tą lalkę jako postać zdecydowanie bardziej nadającą się do kreacji wieczorowych, dlatego na początku miałam kłopot z jej przebraniem. W jednej z pierwszych wersji Kit była ubrana w zestaw Crimson Castle Holidays (2005/LE1500) z serii Wizard of Oz.

KIT-1 

Jednak później uznałam, że jej młodzieżowa uroda znacznie lepiej zostanie uzupełniona przez zestaw, który kiedyś uszyłam dla mojej Tyler Ready-To-Wear Saucy Glamour Mink. Oczywiście wraz z dołączeniem do mojej kolekcji Look of the Season Tyler musiałam sprzedać tą moją pierwszą Tyler, ale w efekcie pozwoliło mi to na przebranie w ten komplet właśnie Endless Evening Kit.

Ostatnio miałam okazję ją sfotografować podczas naszego spaceru w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

KIT-4

KIT-9

KIT-2a

KIT-5

KIT-7

KIT-6

KIT-3a

KIT-10

Comments are closed.